Využijte našich výhod naplno!

Nabízíme kvalitní služby v oblasti ručního mytí vozidel.

Již přes 10 let zkušeností s péčí o vaše motorové mazlíčky. 

Jezdíte k nám pravidelně?

VIP PROGRAM

Vážení zákazníci a přátelé,
vzhledem k tomu, že naše ruční mytí aut na ulici Hybešova 21 v Brně funguje již více než 10 let, rozhodli jsme se pro výrobu speciálních VIP karet. Každá VIP karta obsahuje slevu na všechny služby ručního mytí, čištění interiérů a detailingu a kromě toho je nabitá 10 mycími programy. VIP karty jsou za zvýhodněné ceny. Jsou určeny jak pro naše stálé zákazníky, tak pro zákazníky nové, kteří k nám chtějí jezdit pravidelně se svými vozidly a využít tak zvýhodněných cen. Výhoda VIP karet spočívá nejen v lepší ceně, ale především v tom, že Vaše vozidla jsou pravidelně čištěna, dokonale je známe a víme jak nejlépe o ně pečovat. Když vyčerpáte přednabité mycí programy, které každá karta obsahuje, využíváte dál prostřednictvím této VIP karty slevu. VIP karty je možné po vyčerpání mycích programů znovu nabít.

Máme 2 typy VIP karet.

Stříbrná VIP karta: obsahuje 10 mycích programů typu A (luxování a suché čištění interiéru, ruční mytí karoserie) + slevu 10% na všechny naše služby.

Zlatá VIP karta: obsahuje 10 mycích programů typu B (luxování a suché čištění interiéru, čištění a ošetření plastů interiéru, čištění oken, ruční mytí karoserie) + slevu 20% na všechny naše služby.

VIP karty se hodí i jako pěkný a praktický dárek pro Vaše blízké.

Vážení zákazníci a přátelé,
udělejte radost svým blízkým koupí dárkového poukazu v libovolné hodnotě. Dárkové poukazy se hodí jako pěkný a praktický dárek.  Poukazy mají roční platnost, můžete si zvolit buď variantu, kde je vidět finanční částka nebo variantu s vybranými službami, kde jsou vidět dané služby.

V jaké hodnotě poukaz bude záleží jen na Vás.
Může se jednat o klasické služby nebo třeba o exkluzivní z oblasti detailingu nebo prostě zvolíte jen určitou finanční částku.  
Dárkové poukazy dostanete ve stylové černé obálce s naším logem.
Poukazy můžete zakoupit buď osobně na recepci naší provozovny na ulici Hybešova 21 v Brně nebo na dálku z pohodlí domova prostřednictvím emailu: topmyticz@gmail.com, kde stačí napsat o jaký typ poukazu máte zájem a my Vám ho pošleme mailem.
V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat i na tel. čísle +420 777 718 525.

Tým Topmytí.cz

DÁRKOVÉ POUKAZY

Naše hodnocení na Google a Facebook!

0
100 recenzí
4.9/5

4.8

69 recenzí

5.0

31 recenzí

Především ochota, příjemný kluci a luxusně odvedená práce, auto po jejich práci vypadalo jako by zrovna vyjelo ze salonu. Jsem nadšená vysokou kvalitou, což už se bohužel v dnešní době moc nevidí, hlavně ve městě. Určitě jsem nepřijela naposledy, moc ráda se budu vracet. Děkuji

5/5
Kristýna Brehovská

Přátelé, již léta k Vám jezdím a vždy jsem příjemně překvapen vysokou kvalitou práce a nesmírně obětavým přístupem k vyzvednutí a doručení auta, tam kam potřebuji. Dnes najít někoho, kdo auto vyzvedne i v nepracovní den a čas, skvěle ho umyje a vyčistí, to se jen tak nevidí. Mnohokrát děkuji za to, jak to děláte……👍

5/5
Martin Hrdy

Skvěle odvedená práce! Na místě (po obhlédnutí stavu) jsme se domluvili na ceně a rozsahu čištění – co bude nejlepší udělat, aby vypadalo auto jako za mlada a zároveň to stálo rozumné peníze.

O pár hodin později, přesně podle domluvy, jsem si vyzvedl výborně umyté a suché auto, které snad do teď voní jako nové a plasty vypadají jako vyměněné.

5/5
Petr Svirák
Kvalitní ruční mytí s dlouholetou tradicí!

Dopřejte svému vozidlu zaslouženou péči!

Scroll to Top