Naše služby

Nabízíme kvalitní služby v oblasti ručního mytí vozidel.

Již přes 10 let zkušeností s péčí o vaše motorové mazlíčky. 

ruční mytí aut

01.

RUČNÍ MYTÍ AUT

Ruční myti aut je nejšetrnější možný způsob umývání a čištění interiérů. Už při základním mytí je vaše auto nejen důkladně očištěno, ale je mu dodána i základní ochrana laku před vnějšími vlivy. Tento způsob mytí bohužel žádné technologie dnešní doby nenahradí. V případě, že vozidlo pravidelně nemyjete nebo myjete v kartáčových myčkách, kde dochází k poškození laku, vytváří se na něm vrstva silničního spadu, která na sebe váže další nečistoty a karoserii velmi ubližuje. Při mytí a čištění nejčastěji používáme kosmetiku StarBrite, AutoGlym, Meguiars a SwissVax.

Mytí motoru

02.

MYTÍ MOTORU

V minulosti se motory běžně oplachovali, wapkovali a čistili vodou. Důvodem proč se od toho pomalu upouští je hlavně moderní řízení motoru elektronikou. Různé snímače a elektronické prvky na těle motoru jsou choulostivé na vlhkost, natož na přímý silný proud vody. V minulosti bylo všechno regulované mechanicky a o řízení motoru se staral karburátor. Na starších autech jste našli maximálně par snímačů a to bylo všechno. Tehdy se nějaký důraz na to nekladl.

03.

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ AUTA

Provádíme celou paletu služeb zaměřených na čištění interiérů. Od základních služeb jako je luxování a suché čištění až po hloubkové mokré čištění (tepování) pomocí extraktoru. Pro náročné zákazníky dokážeme interiér vyčistit i detailně, při tomto čištění si důkladně pohrajeme s každým kousíčkem interiéru do těch nejmenších detailů.

04.

ČIŠTĚNÍ SEDADEL A ČALOUNĚNÍ (tepování interiéru)

Na čistotě rejstříku trestů záleží většině lidí. Ale dbáte také na čistotu uvnitř vašeho automobilu? Měli byste. Život je pak prostě jednodušší. Opláchnout auto zvenku, to většina z nás ještě zvládne i sama. Ale vnitřek vozu je už trochu jiné kafe, takovou očistu je lepší nechat na profesionálech. Tým TopMytí se tohoto procesu ujme za vás a budete mít zase na chvíli klid.

05.

AUTO DETAILING

Auto detailing je precizní a důkladné čištění interiéru a především exteriéru vozu. V rámci péče o exteriér vozu provádíme renovace a drobné opravy laku, přípravu laku před voskováním, voskování a ošetření laku vosky, sealanty a nanokosmetikou. Používáme především kosmetiku Meguiars, SwissVax, Rupes, AutoFinesse, DodoJuice, GyeonQuartz, Gtechniq a další.

06.

RENOVACE LAKU

Možná jste přesvědčeni o tom, že lak vašeho auta je po umytí šamponem v dobrém stavu, ale při detailnějším pohledu (zejména při slunečním světle), spatříte stovky drobných škrábanců a zjistíte, že škrábance se nacházejí na všech lakovaných dílech. Pavučinové škrábance jsou běžně způsobeny každodenním opotřebením, avšak stejné poškození laku může mít za následek i používání špinavého příslušenství na mytí vozidla jako například špinavé mycí rukavice nebo špinavého sušícího ručníku.

07.

APLIKACE KERAMICKÉHO NANOPOVLAKU

Nanopovlak, sklokeramická politura zvyšuje tvrdost laku, což činí lak velmi odolný, proti poškrábání, kyselinám, UV záření, solím, chemikáliím, zvyšuje otěruvzdornost a další. Nanočástice křemíku vyplní póry laku a na jeho povrchu vytvoří souvislou vrstvu. Nanopovlak poskytuje ochranu laku na několik let, podle počtu aplikovaných vrstev. Nanokosmetiku lze aplikovat na téměř všechny části auta včetně interiéru.

08.

DETAILING MOTOCYKLŮ

Váš motocykl připravíme na sezónu. Na Vašem motocyklu jsme schopní provést malý servis (brzdy, olej, kontrola před sezónou). Motocykl důkladně umyjeme a vysušíme, přeleštíme lak motocyklu, naleštíme chromy, motocykl navoskujeme. Buď použijeme klasický tvrdý vosk speciálně určen pro motocykly nebo keramický sealant. Pro opravdové fajnšmekry jsme schopni na Váš motocykl aplikovat keramický nanopovlak. Takto ošetřený motocykl je poté chráněn po dobu několika let.

Ceny jsou dle domluvy, podle rozsahu služeb, velikosti, stáří a typu motocyklu.

09.

RENOVACE SVĚTLOMETŮ

Příčinou, proč světla na autech s léty žloutnou, hledejte v ultrafialovém, zkráceně UV záření. To škodí všude – laku aut, rostliny a samozřejmě lidem. Jeho vysoká frekvence a zároveň malá vlnová délka mají za následek značnou energii a tedy pronikavost.

Aby výrobci polykarbonátovou krycí plochu světlometů ochránili, musí ji opatřit vrstvou proti UV záření. Tedy něčím podobným, co používají optici u plastových skel brýlí ve snaze šetřit vaše oči. 

10.

APLIKACE PPF FÓLIÍ

Škrábance, dírky po kamíncích, koroze? S naší Certifikovanou PPF ochrannou fólií laku se toho už nikdy nebudete muset bát. Ochranné fólie PPF je vhodné umístit na citlivá místa automobilu a tím snížit budoucí náklady na opravu laku nebo světlometů.

Pro lepení ochranných fólií jsou vhodnými místy např. kapota, nárazníky, světlomety, blatníky, nástupní prahy, sloupky, zrcátka a jiné namáhané části vozu.

11.

ODVOZ VAŠEHO VOZU

Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum a proto nabízíme i extra služby jako odvoz a dovoz Vašeho auta před i po důkladném vyčištění vašeho vozidla

Zatímco Vy budete pracovat, cvičit, nakupovat, nebo jen doma odpočívat, my se postaráme o vaše auto.

Jsme připraveni vyhovět i nadstandardním požadavkům, které nejsou v běžné cenové nabídce, například odvoz a dovoz automobilů – vyzvednutí vozidla u Vás doma nebo v práci, či komplexní péči o vozový park.

Máme bohaté zkušenosti s odvozem všech typu vozů, včetně odvozu luxusních automobilů. Další z doplňkových služeb k odvozu auta je odvoz motocyklů.

Rádi vám ušetříme čas a v rámci Brna a okolí váš vůz vyzvedneme a po umytí vám ho zase přistavíme zpět.

Kvalitní ruční mytí s dlouholetou tradicí!

Dopřejte svému vozidlu zaslouženou péči!

Scroll to Top