Čištění interiérů auta

Nabízíme kvalitní služby v oblasti ručního mytí vozidel.

Již přes 10 let zkušeností s péčí o vaše motorové mazlíčky. 

Čištění interiéru aut

Na čistotě rejstříku trestů záleží většině lidí. Ale dbáte také na čistotu uvnitř vašeho automobilu? Měli byste. Život je pak prostě jednodušší.

Opláchnout auto zvenku, to většina z nás ještě zvládne i sama. Ale vnitřek vozu je už trochu jiné kafe, takovou očistu je lepší nechat na profesionálech. Tým TopMytí se tohoto procesu ujme za vás a budete mít zase na chvíli klid.
Čištění interiérů aut provádíme v čistém prostředí našeho mycího centra. Za dobrého počasí čistíme interiéry aut i na dvoře mycího centra. Denní světlo je totiž nejlepší pomocník při dokonalém vyčištění vozidla, všechny nečistoty jsou pak vidět.

Dbáme na to, aby prostředí našeho mycího centra bylo dokonale čisté a vhodné pro perfektní čištění interiérů aut. Používáme profesionální vybavení značky Karcher a kvalitní přípravky předních světových značek. Spojením dlouholetých zkušeností, pečlivého přístupu, kvalitního vybavení a profesionálního prostředí naší provozovny docílíme té nejkvalitnější práce.

Luxování interiéru

Výkonnými vysavači Karcher odstraníme veškerý prach a hrubší nečistoty z čalouněného interiéru, do čehož jsou zahrnuty sedačky, čalouněné výplně dveří, podlaha a zavazadlový prostor, včetně podlahových koberečků a gum.

Tepování interiéru

Provádí se následně po vysávání pomocí profesionálního tepovacího stroje (extraktoru) Karcher za použití speciálního přípravku, kterým se vlhkou cestou odstraňují zbytky prachu, nečistoty, zašlá špína a skvrny z čalounění. Na požádání zákazníka provedeme i tepování stropu interiéru.

Čištění a ošetření plastů interiéru

Nejprve speciálním přípravkem zbavíme plastové části interiéru od prachu, mastnoty a jiných nečistot a následně je ošetříme přípravkem na oživení plastů, které obsahují vonnou přísadu.

Ošetření kožených sedaček a čalounění

Kožená sedadla a ostatní části potažené kůží se jemně ale pečlivě očistí, aby na povrchu nezůstal prach a nečistoty. Po oschnutí se do kůže vetře speciální přípravek na přírodní bázi, který se do ní vpije, ošetří ji, zvláční a oživí vzhled. Přípravek sám o sobě není mastný, takže sedadla nemohou znečistit oděv. Po pár minutách se všechny kožené části otřou speciální utěrkou z mikrovlákna pro případ, že by se v některých místech celá vrstva naneseného přípravku nevpila do kůže. Používáním tohoto přípravku se zabrání stárnutí kůže, a tím i jejímu praskání.

čištění sedadel a čalounění

K této službě doporučujeme!

Renovace laku

Auto detailing

Ruční mytí

Kvalitní ruční mytí s dlouholetou tradicí!

Dopřejte svému vozidlu zaslouženou péči!

Scroll to Top