Auto detailing

Nabízíme kvalitní služby v oblasti ručního mytí vozidel.

Již přes 10 let zkušeností s péčí o vaše motorové mazlíčky. 

Co je autodetaling?

Auto detailing je precizní a důkladné čištění interiéru a především exteriéru vozu. V rámci péče o exteriér vozu provádíme renovace a drobné opravy laku, přípravu laku před voskováním, voskování a ošetření laku vosky, sealanty a nanokosmetikou. Používáme především kosmetiku Meguiars, SwissVax, Rupes, AutoFinesse, DodoJuice, GyeonQuartz, Gtechniq a další.

Naší snahou je dodat vozidlu maximální možnou úpravu. Auto detailing je o důkladné péči a výstavním vzhledu vozidla. Kromě vylepšení celkového vzhledu pomáhá detailing zachovat prodejní cenu vozu. Klientům nabízíme komplexní škálu detailingových služeb od precizního mytí a čištění přes korekturu laku, voskování, vosky s vysokým obsahem karnauby, aplikaci sklo-keramické ochrany laku až po detailní čištění interiéru vozidla.

DRUHY VOSKŮ

Syntetické vosky

Jsou většinou produkty získané rafinací ropy a správně by se vosky ani neměly nazývat. Vhodný název je Sealant. Tyto produkty byly vyvinuty tak, aby zajistily maximální ochranu pro vaše vozidlo. Vyplňují, chrání a těsní povrch vůči nečistotám. Mezi tyto vosky patří i produkty nanokosmetiky. Tato nová technologie je odolná vůči detergentům, kyselinám a těžkým minerálům. Nazývá se také „keramikou“, protože její hlavní složkou je oxid křemíku. Nanokosmetika je speciálně vyvinutá a vyrobená z nanočástic o velikosti do 30nm, které jsou pomocí vhodného rozpouštědla trvale rozptýleny v kapalném prostředí kosmetické emulze. Tyto pevné částice, jak už bylo řečeno, obsahují oxid křemíku, který zvyšuje odpudivost kapalin na povrchu i odolnost proti mechanickému opotřebení či poškození, zvyšují tepelnou odolnost, odolnost vůči kyselinám a chemikáliím, odolnost proti UV záření a zvyšují otěruvzdornost.

Přírodní vosky

Nejznámějším přírodním voskem používaným k ochraně povrchu automobilu je karnaubský vosk. Je velmi tvrdý ve své přirozené podobě. A proto, ty nejlepší karnaubské vosky obsahují maximálně 2/3 přírodního vosku. Čím vyšší je obsah přírodního vosku, tím vyšší je i cena produktu. Přírodní vosky mají dobré ochranné vlastnosti a výborný lesk.

Detailing interiér

Důkladné vyčištění a ošetření interiéru

Péče o kožený interiér kvalitní autokosmetikou, aby kůže měla i po vyčištění a ošetření stejný barevný odstín a vlastnosti jako když byla nová. Pomocí extraktoru se odstraní nečistoty, skvrny na textiliích, kobercích a čalounění interiéru. Veškeré plastové, gumové a umělé části jsou vyčištěny a ošetřeny s ohledem na zachování originálního vzhledu a vlastností těchto materiálů. Dřevěné doplňky v interiéru také vyžadují zvláštní péči. Pro dlouhodobou ochranu a jemný lesk jsou vyčištěny a následně ošetřeny speciálním voskem.

Interiér se celý důkladně vyluxuje, štětečky se vyčistí průduchy klimatizace a středový panel. V případě potřeby lze vyčistit i strop vozu. Na závěr se interiér provoní a dezinfikuje.

Detailing exteriér

Tento program je ideálně navržen pro nové a zánovní vozy, aby byl exteriér vozu zakonzervován v tom nejlepším stavu a na co nejdelší dobu. Balíček zahrnuje mytí karoserie, rámů dveří, litých kol, ošetření těsnění, odstranění hmyzu, dekontaminace laku, ruční nanesení laku tvrdým voskem, buď vosk karnaubský nebo syntetický, dle posouzení. S Vaším vozidlem si doslova hrajeme pro dosažení maximálního výsledku práce. Vosk nanášíme ručně, prsty a vmasírujeme do laku, následně leštíme pomocí speciální utěrky z mikrovlákna.

Detailing renovace laku

Balíček zaměřený na odstranění drobných vad a defektů laku, jako jsou hologramy, lehké škrábance a hlubší rýhy, matný lak a jiné poškození, které vznikají každodenním užíváním vozu a jeho nesprávnou údržbou. Jako konzervaci laku po renovaci používáme syntetický nebo karnaubský vosk. Strojní leštění provádíme třemi fázemi leštění excentrickou leštičkou Rupes s leštícími kotouči a leštícími pastami.
Balíček zahrnuje umytí vozidla a důkladnou přípravu karoserie, čištění karoserie, dekontaminaci laku, clay, umytí zádveří a rámů dveří, mytí litých kol, aplikaci polish (první krok před leštěním), leštění karoserie třemi fázemi, zaretušování poškozených částí laku, mytí karoserie po leštění, vysušení a na závěr ruční masáž laku voskem jako konzervaci laku (základní vosk). Tento program doporučujeme spojit s aplikací keramického nanopovlaku pro dosažení dlouhodobého efektu a ochrany laku.

Renovace laku

Detailing keramika

Balíček zaměřený na aplikaci speciálního nanopovlaku, keramické politury na lak vozidla. Mytí vozidla, důkladné čištění laku, dekontaminaci laku, clay, vysušení karoserie. U starších laků doporučujeme před aplikací nanokosmetiky provést Renovaci laku nebo přeleštění laku. Po té, co je lak vozu důkladně připraven, provedeme aplikaci nanokosmetiky. Používáme nejčastěji nanokosmetiku značky GYEON nebo Gtechniq. Nanopovlak, sklokeramická politura zvyšuje tvrdost laku, což činí lak velmi odolný, proti poškrábání, kyselinám, UV záření, solím, chemikáliím, zvyšuje otěruvzdornost a další. Nanopovlak poskytuje ochranu laku minimálně 2 roky, podle počtu aplikovaných vrstev. Ve více vrstvách i na dobu několika let.

Nanokosmetiku lze aplikovat i na skla a kola. Nanočástice křemíku při aplikaci vyplní póry laku a na povrchu vytvoří souvislou vrstvu, která vytvrdne. Lak vozidla, tak získá další vrstvu, která ho chrání proti vlivům vnějšího prostředí.

Swisswax Exclusive Carnauba
(pro matné laky)

Na matné laky se nesmí používat žádná běžná leštidla, vosky, odstraňovače hmyzu nebo houbičky na hmyz. Na matné laky používáme speciální ošetřující prostředky, aby se zachoval matný vzhled povrchu. Opaque je speciální vosk pro všechny systémy matných laků vč. matných fólií. Obsahuje 40% čistého Carnaubského vosku prvního stupně bělosti, vytváří působivou ochranu před otisky prstů, špínou, skvrn od vody a hmyzu.

Balíček obsahuje: mytí karoserie, mytí litých kol, mytí zádveří a rámů dveří, čištění karoserie speciálními přípravky Swissvax určenými výhradně pro matné laky a ruční masáž laku voskem Swissvax Opaque pro matné laky. Aplikaci vosku provádíme ručně, prsty a vmasírujeme do laku, následně leštíme speciální utěrkou z mikrovlákna.

Balíčky za rozumné ceny!

Kompletní seznam nabízených služeb včetně těchto balíček a cen naleznete v kategorii ceník služeb.

K této službě doporučujeme!

Renovace laku

Ruční mytí

Renovace světlometů

Kvalitní ruční mytí s dlouholetou tradicí!

Dopřejte svému vozidlu zaslouženou péči!

Scroll to Top